ÖVRIGT / Diverse / Spade 13272558
nr 1327 2558
Spade
1800-tal, Proveniens Landsjö Gård (Östergötland), metallskodd. Längd: 120
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:44:22
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr